facebook twitter google youtube
Duyuru:Futbol;ekip ile oynanan bir oyundur..

Bu konuyu okuyanlar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
----Sponsorlu Bağlantı-----
Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçmisten günümüze bütün yamalar.
28.04.2014, 21:50
Yorum: #1
Geçmisten günümüze bütün yamalar.
GOLEYE BÜTÜN GELEN YAMALARI TOPARLADIM, zOty FARKIYLA!

Goley Yama Notları - 12.12.2013

Goley'in 28 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde gerçekleşen kapalı betasında, oyuncular 1:1 ve 1 OOK şeklinde maç yapmışlardı. Açık beta ile birlikte Goley'e yeni oyun modları geldi. Artık oyuncular 2:2 ve 2 OOK şeklinde arkadaşları, online olan diğer kullanıcılarla Goley'i oynayabilecekler.


Yılbaşına özel yenilikler geldi bile!

Yılbaşına özel stadyumlar ve yeni oyuncu formaları ile Goley, oyuncularını bekliyor...


Goley Yama Notları - 21.01.2014


Türkiye'nin En İyi Goley'cisini ararken şimdi de yeni yama içeriklerimizle sizlerle buluşuyoruz.

Merakla beklediğiniz Şampiyonlar Ligi 21 Ocak günü sizlerle olacak. Tek kişilik oynanabilen bu modda, farklı kişiler ile değil bilgisayara karşı mücadele edeceksiniz. 4 farklı ligin bulunduğu oyun modunda, liglerin zorluk derecesine göre şampiyonluk sonunda veya ara elemelerde birbirinden güzel hediyeler sizi bekliyor.

Oyuna dahil olan bir diğer yama içeriği ise Gol Tekrarı. Goley’de oyuncular Gol Tekrarı (replay) sayesinde attığınız golleri defalarda izleyebileceksiniz. Ancak Gol Tekrarı gelişim aşamasında olacak bilginize Smile Oyunumuza dahil olan en bomba yamalardan bir diğeri de 5 yeni takım ve dünyaca ünlü futbolcular. 5 yeni takım şu şekilde;Shark 04, FC Napoli, ACF Firenze, FC Spurs. King Sociedad. Böylece birbirinden farklı takımları seçebilecek ve içerisine özel tasarımlı Bale'ı da bulunduran onlarca yeni futbolcu ile takımlarınızı güçlendirebileceksiniz.

Oyuna dahil olan diğer yamalar ise şu şekilde;

Gol Sevinçleri;
- PSY – Gentleman
- Shoryuken
- Piston Dansı
İyileştirme eşya paketlerinin oranları;
- Paket içerisinden çıkan eşyaların oranları eşitlenmiştir.
Maçta olan bir oyuncuya fısıldamak;
-Maç oynayan birine fısıltı attığınızda, kendisinin oyunda olduğu ile ilgili uyarı alacaksınız.
Maç sırasında fare imlecinin kaybolması;
-Eğer maç sırasında fare imlecini hareket ettirmezseniz, kaybolacaktır.
Mail kutusuna gelen mesajlara cevap verme;
-Artık size mesaj atan oyunculara, posta kutusundan direkt cevap verebileceksiniz.
Mail kutusu kapasitesi;
-Mail kutusunun kapasitesi 200’e artırıldı.
Sohbet ekranına kart paylaşımı;
-Kart paylaşımları arasındaki süre 15 saniyeye çıkartıldı.
Lider modu ceza mesajları değiştirildi.
Mağazaya yeni paketler eklendi;
-Hızlı TP ve Altın
-Türkiye Ligi Paketi
-Poziyon Paketleri (Kaleci, Defans, Orta Saha, Forvet)
Bazı çeviri hataları düzeltildi.


Goley Yama Notları - 18.02.2014


Özel Türkiye Ligi Paketi – Türkiye liginden futbolcu ve teknik ekip içerir. Bu paketin içerisinden Özel - Ender seviye aralığında kart çıkmaktadır.
2010-2011 sezonu Avrupa ligi futbolcu ve takımları eklendi. Ronaldinho ve Bechkam dahil birçok yıldız artık Goley'de. 2010-2011 sezonu takım ve futbolcularına Katalog sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Kendi kalenize gol attığınızda ya da aynı durum rakibinizin başına geldiğinde, artık sizleri 2 farklı gol sevinci bekliyor olacak.
Yedek oyuncu artırma fiyatları düşürüldü.
3 yeni ekipman oyuna eklendi. Eski Duvar Pası yeteneği kaldırıldı ve yerine Hızlı Çıkış yeteneği eklendi.

Hızlı çıkış yeteneği nedir?

Not: Hızlı Çıkış yeteneği, temelde Depar ile aynı özelliklere sahiptir. Futbolcunun daha hızlı şekilde top sürmesini sağlar ancak eksi ve artı yönleri bulunur. Depar'a göre daha kontrollü bir şekilde top sürmenize yardımcı olur ancak futbolcunuzun kondisyonunu belirgin anlamda daha fazla tüketir.

Eski adı "Yıldız Etkisi" olan Takım Ruhu, artık aynı ambleme sahip olan futbolcuları toplayanlara daha fazla avantaj sağlayacak. Üstelik daha az futbolcu toplayarak, daha hızlı şekilde Takım Ruhu seviyenizi yükseltebileceksiniz.

Aşağıdaki tabloda Takım Ruhu'nun hangi seviyede, futbolcularınızı ne kadar güçlendirdiğini görebilirsiniz.


Penaltı atışlarında kaleci kontrolleri düzeltildi. İstemiş olduğunuz yöne doğru kalecinizi artık sorunsuz şekilde yönlendirebileceksiniz.
Takım Ruhu daha az futbolcu ile tamamlanabilecek. Eski sistemde 12 oyuncu ile 1 yıldız etkisi yapabiliyor iken yeni eklenen Takım Ruhu sisteminde 5 oyuncu ile 1 Takım Ruhu etkisine ulaşabileceksiniz.
Goley Yama Notları – 03.04.2014

Goley’in 3 Nisan yaması ile gerçek futbol keyfini doruklarda yaşayacaksınız.

1- Öncelikle şansınıza şans katan “Şanslı Kart Paketi” mağazaya eklendi. Bu paketin İçerisinden birbirinden güzel eşyalar ve uzman dahil her seviyeden kart çıkıyor. O zaman vakit kaybetmek yok, bu muhteşem paketi almak var! “Şanslı Kart Paketi” hakkında detaylar için tıklayın.
2-“Takım Ruhu Etkinliği” ile Uzman kartları takımınızda görme şansını yakalayın.
3- Maç yapıp seviye yükseltmeye son! Goley’e Joypara ile kart seviyesini yükseltme seçeneği eklendi.
4- 10 büyük takıma ait 2. seviye Takım Ruhu Paketleri artık Goley Mağazası’nda. Kadronuzu daha yapacak olan 2. seviye Takım Ruhu Paketleri!
5- Goley’e 3 yeni paket eklendi. Bu eşyalar sizi adeta Goley’in profesyonel bir oyuncusu yapacak. Özel Yetenek Paketi, Özel Gelişim Paketi ve Altın Gol Paketi !
6- 2010 Türkiye Ligi futbolcuları artık Goley’de.

Diğer yama içerikleri ise şu şekildedir;

- Maç sırasında, maçtan çıkan oyuncuların kadrosundaki tüm futbolcuların kondisyonları %50 düşecektir.
- Van Persie’nin özel tasarımı Goley’e eklendi.
- Antrenman maçında yapay zekada iyileştirmeler yapıldı.
- Kondisyon dayanıklılığı, kart seviyesine göre düzeltildi. Kondisyon kart seviyesine göre değişiklik gösterebilir. O yüzden "Kondisyon puanı yüksek olan futbolcunun maç esnasında kondisyonu daha az düşecektir.
- FCSpurs, Shark 04, FC Sapphire, ACF Firenze ve FC Napoli takımlarında bulunan takım ruhu hatası giderildi.
- 2 hafta süren Lider Modu’nda bitirmiş olduğunuz kümenin amblemi, kulüp isminizin yanına gelecektir
4 Mart Salı günü gelen yeni yama ile birlikte, Lider Modu’nda küme mücadelesi başlıyor. Ayrıca kadrolarında 2010 - 2011 Sezonu Türkiye Ligi Sezonu oyuncularını görmek isteyenlere de müjdemiz var. Daha fazlası için yama notlarımız sizinle Smile

Yama Notu 1: Öncelikle sizlere Yeni Lider Modu’ndan bahsedelim;

Yeni Lider Moduna, “Çoklu” menüye tıklayarak “Lider Modu” sekmesinden giriş yapabilirsiniz.Başlat tuşuna bastığınızda mevcut kümelerini ve işleyişi görüntüleyebilirsiniz.
Normal – Özel – Ender – Uzman – Süper – Efsane kümeleri yer almaktadır.
Artık Lider modunda daha detaylı istatistiklere ulaşabileceksiniz.

Ulaşabileceğiniz istatistikler ise şu şekildedir;

-Galibiyet, mağlubiyet ve beraberlik oranlarınız. Hem sayı olarak hemde yüzdesel olarak
-Mevcut puanınız, kümedeki yeriniz.
-Son yapmış olduğunuz 5 ve 10 maç.
-Sıralamada yükseliş ve düşüş oranınız.
-Kümeler arası geçiş grafiği.Peki nedir Yeni Lider Modu?
6 Farklı kümeden oluşan ve her kümenin kendine has ödülleri bulunan bu sistem bolca hediyeler dağıtıyor olacak. Belirtilen 6 kümeyi geçmek için yapılması gereken, 10 maç boyunca 16-21 arasında puan toplamak yeterli olacaktır. Fakat topladığınız puanlar ne kadar yüksek olur ise, o kadar yüksek ödülleri alırsınız.

Puanlama sistemi;
10 Maç boyunca toplamış olduğunuz puanlamaya göre kümeden düşebilir, kümede kalabilir veya bir üst kümeye geçebilirsiniz. Puanlamalar ise şu şekildedir;

Mağlubiyet 0 puan,
Beraberlik 1 puan,
Galibiyet 3 puan,

- Eğer 7 maç boyunca kazanıp 21 puan toplamışsanız, bir üst kümeye geçerek "Şampiyon Küme Ödülünü" alıp, bir üst kümeden tekrar 0 puandan başlarsınız.
Lider modunda 2 farklı ödül sistemi bulunuyor. Bu 2 farklı ödül sistemi şu şekildedir.

1. Ödül sistemi;
10 maçlık seride 6 - 0 arası puan toplanmış ve normal kümede ise aynı kümede kalarak puanlar tamamen sıfırlanır ve tekrar başlar.
10 maçlık seride 6 - 0 arası puan toplanmış ve eğer bir üst kümede ise bir alt kümeye düşer, kümeden düştüğü için "Düşüş" ödülü kazanır.
10 maçlık seride 7 - 15 arası puan toplanmış ise aynı kümede kalır ve puan sıfırlanarak tekrar başlanır. Kümede kaldığı için "Kalma" ödülü kazanır.
10 maçlık seride 16 - 20 arası puan toplanmış ise bir üst kümeye geçer ve puan sıfırlanarak bir üst kümede tekrar başlar. Küme yükselttiği için "Yükselme" ödülü kazanır.
10 maçlık seride 21 puan toplanmış ise bir üst kümeye geçer ve puan sıfırlanarak bir üst kümede tekrar başlar. Kümede en üst puana ulaşıldığı için "Şampiyonluk" ödülünü kazanır.

Örnek: Uzman Küme bulunuyorsanız ve 10 maçlık seride 7 maçı kazanarak Süper kümeye geçtiğinizde 10'lu Kart Paketi + 10.000 Altın kazanırsınız.

Not: Her küme atladığınızda kart paketleri içerisindeki sayılar artrmaktadır.

2. Ödül sistemi; 2. ödül sisteminde ise çıkmış olduğunuz en yüksek kümeye göre ve 2 haftanın sonunda mevcut bulunduğunuz kümeye göre ödül kazanırsınız.

Örnek: 2 Hafta sonunda eğer Ender Kümede sezonu bitirmişseniz Tam Paket (10) + Türkiye Ligi Paketi (5) ödülünü kazanırsınız, 2 Hafta boyunca en yüksek çıkmış olduğunuz küme Uzman Küme ise eğer +100,000 Altın kazanırsınız


Not: Yeni Lider Modu ile birlikte 2 haftalık yapılacak olan ilk sezon, “Sezon Öncesi” olarak adlandırılmaktadır ve test aşamasındadır. Yeni Lider Modu İlk Sezonu 18 Mart Salı günü başlayacaktır.

Yama Notu 2: 2010-2011 sezonunun yıldız Türkiye Ligi oyuncuları artık Goley'de! Flying Birds'ten Souza, King of Jungle'dan Arda, Dark Eagles'tan İbrahim ve birçok yıldız sizleri bekliyor.
Yama Notu 3: Koleksiyon yapmayı seviyorsanız, Katalog'a gelen yeni güncelleme işinizi bir hayli kolaylaştıracak. Elinizde olan kartları, olmayanlara göre daha net bir şekilde görebilecek ve özellikle Takım Ruhu takibi için futbolcuları kolayca seçebileceksiniz.
Yama Notu 4: Kafes stadyumunda köşe vuruşu ve duran toplarda göstergenin görüntülenmemesi problemi düzeltilmiştir.
Yama Notu 5: Maç sonrası otomatik olarak yenilenen kondisyon kaldırıldı.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
29.04.2014, 00:59
Yorum: #2
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
her yamada güncellenecektir... Smile


[Resim: 0VzBjo.jpg]
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
 Teşekkür Edenler: KömürsporFC
29.04.2014, 11:40
Yorum: #3
Cvp: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Başarılı bir çalışma.Ellerine sağlık,teşekürler ShyBeyEfendi17..


SEN ARTIK BENİMSİN VİKTOR Smile

[Resim: viktor-rework-2014_142372043.jpg]
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
29.04.2014, 22:52 (Bu konu en son: 29.04.2014 Tarihinde, Saat: 22:53 düzenlenmiştir. Düzenleyen: vanliomer.)
Yorum: #4
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Kondisyonda düzeltilse Smile

İyi Forumlar... Smile


✓vanliomer✓goleyciyiz.com™
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
06.05.2014, 11:42
Yorum: #5
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Çok Başarılı Çalışmalar Bunlar Zıbalababloblob Big Grin


GİT GİDECEKSEN HİÇ BEKLEME !
[Resim: VpEdJv.gif]
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
09.05.2014, 21:29
Yorum: #6
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Emeğinize ve araştırmanıza sağlık,teşekkürler..Konu Sabitlenmiştir..

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..


SEN ARTIK BENİMSİN VİKTOR Smile

[Resim: viktor-rework-2014_142372043.jpg]
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
13.05.2014, 22:02 (Bu konu en son: 13.05.2014 Tarihinde, Saat: 22:02 düzenlenmiştir. Düzenleyen: SuPeROMAR-GOLEY.)
Yorum: #7
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Gerçekten Yararlı Merak Ettm 2 Yamayı Bilmiyordum Okudum SAol


Yıkılmadı Dağ...
Çatlamadı Toprak…
Yarılmadı Deniz…
Dünya Aynı Dünya
Eylül De Geçer Sessiz…
Ömür De Geçiyor Sensiz
Bak Bitti Bile…
Acımadı Değil Mi ?
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
14.05.2014, 17:35
Yorum: #8
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Teşekkürler.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
14.05.2014, 23:15
Yorum: #9
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Başarılı bir çalışma.Ellerine sağlık,teşekürler Smile
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
15.05.2014, 10:28
Yorum: #10
RE: Geçmisten günümüze bütün yamalar.
Emeğine sağlık Smile

[Resim: 8aa113685984428ebcb39ad1413ca536.0.gif]
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Reklam